Dotacje WE na rozwój firmy

Jeżeli rozmyślasz o dalszym rozkwicie Twej firmy, wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań, promocji zagranicznej, musisz mieć pojęcie, iż pieniążki na ów cel możemy otrzymać w ramach funduszy WE.
Dzięki wsparciu WE można rozwijać wiele obszarów aktywności Twej firmy.

Dotacje unijne na rozwój firmy można uzyskać z Projektu Inteligentny Rozwój, Projektu Polska Wschodnia oraz z programu regionalnego w Twoim województwie na stronie więcej informacji na stronie . Dofinansowanie możesz otrzymać, jeśli chcesz zrobić portal e-usługowy czy opracować tzw. rozwiązanie B2B. Poza tym, unijne środki możemy przeznaczyć na wprowadzanie elektronicznych systemów w ramach Twej działalności, na przykład dotyczących kierowania przedsiębiorstwem czy budowania stosunków z konsumentami. Fundusze można przeznaczyć przykładowo na termomodernizację budynków przedsiębiorstwa, wdrażanie energooszczędnych technologii albo rekonstrukcję linii produkcyjnej. Kiedy zamierzasz uzyskiwać energię ze źródeł odnawialnych (na przykład montując słoneczne panele), to wydatki na ów cel też mogą być cząstką planu. Być może potrzebujesz również modernizacji nagrzewania, klimatyzacji bądź wentylacji. Możemy także starać się o dofinansowanie projektów polegających dla przykładu na tworzeniu wiatrowych elektrowni, geotermalnych czy stosujących biomasę. Kiedy otrzymasz dotację, wytworzoną energię można określić na własne cele, jednak nadmiary możesz też przekazywać do elektrycznej sieci.
wydruk

Pieniądze na potrzeby inwestycyjne dostępne są przede wszystkim w formie pożyczek przeczytaj tutaj. Będziesz musiał je zwrócić, ale dostaniesz je łatwiej niż w banku, natomiast warunki spłaty będą bardziej korzystne.

Przejdź na kolejną stronę – w niej oczekuje na Ciebie bieżący materiał (http://www.kantor-intraco.pl/) nowego zagadnienia. Stworzyliśmy go dla Ciebie z przyjemnością.

Jeżeli prowadzisz przedsiębiorstwo na obszarze wiejskim, można zainteresować się również Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich.

Wtenczas dofinansowanie na rozwój firmy możemy uzyskać w Miejscowych Grupach Działania, które funkcjonują zazwyczaj w paru sąsiednich gminach. Miej na względzie, iż ze swym pomysłem powinieneś się wpisać w miejscowe strategie.